O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Táto tabuľka zobrazuje predbežné výsledky a čas, ktoré dosiahli súťažiaci pri súťažení na vlastnej škole. Objektívne medzinárodné výsledky medzinárodných majstrovstiev a mená výhercov finančných výhier sú uvedené vo Výsledky národných a medzinárodných majstrovstiev.


Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

06 - Benjamínkovia
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Počet bodov
1 210021821 Balušinská Nikola Základná škola Olcnava 25
2 210023362 Kulich Ivan Súkromná základná škola Lučenec 23
3 210023364 Dobrocká Zina Súkromná základná škola Lučenec 23
4 210021819 Dobranská Sofia Základná škola Olcnava 22
5 210022123 Bezáková Michelle Spojená škola Poprad 22
6 210021850 Kőkényová Alžbeta ZŠ Pohranicna Komárno 22
7 210023663 Vaškanin Viktor Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 22
8 210023690 Sadák Samko Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 21
9 210023689 Bordováčová Lucia Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 20
10 210023671 Rosipalová Tamarka Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 20
11 210023243 Mišáková Laura Základná Škola S Materskou Školou Slatina Nad Bebravou 20
12 210023673 Skalošová Laura Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 20
13 210021820 Kohút Jakub Základná škola Olcnava 20
14 210022128 Halcin Michal Spojená škola Poprad 20
15 210021839 Do Van Ariana ZŠ Pohranicna Komárno 20
16 210021855 Kukoda Áron ZŠ Pohranicna Komárno 20
17 210023681 Kojdová Petra Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 19
18 210023664 Šuška Paľko Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 19
19 210023369 Lukáčová Petra Súkromná základná škola Lučenec 19
20 210023368 Nagy Filip Súkromná základná škola Lučenec 19
21 210022121 Alexa Samuel Spojená škola Poprad 19
22 210023692 Doba Filip Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 19
23 210023687 Janičina Jakub Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 19
24 210023672 Suránová Dorotka Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 18
25 210022137 Kocvár Daniel Spojená škola Poprad 18
26 210021845 Kmeťo Dávid ZŠ Pohranicna Komárno 18
27 210021858 Óváry Mia ZŠ Pohranicna Komárno 18
28 210023678 Poturnay Max Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
29 210023683 Krásny Lukáš Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
30 210023688 Sopko Adam Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
31 210023685 Laczky Tomáš Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
32 210023680 Kuruc Adam Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
33 210023660 Čársky Radko Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
34 210023674 Semančík Filip Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
35 210022138 Pokorný Dominik Spojená škola Poprad 17
36 210023742 Václav Tomáš Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
37 210023676 Krajčíová Sárka Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
38 210022125 Slavkovská Mária Spojená škola Poprad 17
39 210022132 Jendrušiaková Lili Spojená škola Poprad 17
40 210021833 Bitterová Tamara ZŠ Pohranicna Komárno 17
41 210022135 Falkovský Alexander Spojená škola Poprad 17
42 210021835 Blažek Roman ZŠ Pohranicna Komárno 17
43 210021864 Zilizi Jasmin ZŠ Pohranicna Komárno 17
44 210021853 Kristián Jázmin ZŠ Pohranicna Komárno 17
45 210023741 Gregorová Denisa Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
46 210023684 Ritomská Veronika Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 17
47 210023363 Danko Samuel Súkromná základná škola Lučenec 16
48 210023743 Bezák Stanko Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 15
49 210023366 Blahút Andrej Súkromná základná škola Lučenec 15
50 210023367 Števák Miroslav Súkromná základná škola Lučenec 15
Stránka  / 2

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk