O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Táto tabuľka zobrazuje predbežné výsledky a čas, ktoré dosiahli súťažiaci pri súťažení na vlastnej škole. Objektívne medzinárodné výsledky medzinárodných majstrovstiev a mená výhercov finančných výhier sú uvedené vo Výsledky národných a medzinárodných majstrovstiev.


Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

05 - Najmladší žiaci
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Počet bodov
1 210015749 Dzíbela Lukáš Základná Škola Nitra 29
2 210018380 Štefánik Daniel Spojená škola Poprad 29
3 210023641 Teplan Daniel Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 29
4 210015256 Kacej Matúš Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča 29
5 210016980 Morina Abedin Súkromná základná škola Lučenec 29
6 210018374 Kuziel Samuel Spojená škola Poprad 29
7 210016978 Márton Samuel Súkromná základná škola Lučenec 29
8 210021034 Ráčková Sára Súkromná základná škola 1.- 4.ročník Bratislava-Dúbravka 29
9 210023624 Barczi Janko Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 27
10 210023625 Gajdoš Adam Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 27
11 210015759 Hamar Pavol Základná Škola Nitra 27
12 210022116 Smatanová Ivana Spojená škola Poprad 27
13 210021223 Dolný Lukáš Základná škola Olcnava 27
14 210023371 Suchanský Bruno Súkromná základná škola Lučenec 27
15 210023264 Sušienková Alžbeta Katolícka základná škola s materskou školou Antona Bernoláka Martin 27
16 210021690 Majer Andrej Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice Košice 26
17 210015764 Pontešová Viktória Základná Škola Nitra 26
18 210015760 Ácsová Paula Základná Škola Nitra 26
19 210023634 Mrázová Gretka Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 26
20 210018376 Rodáková Ema Spojená škola Poprad 26
21 210018373 Šuligová Tereza Spojená škola Poprad 26
22 210018375 Fenčáková Miroslava Spojená škola Poprad 26
23 210016314 Ratulovská Martina ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 25
24 210019239 Šimún Samuel ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 25
25 210023252 Ježíková Alžbeta ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 25
26 210019236 Ovseník Marek ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné 25
27 210022117 Saunders Rebecca Spojená škola Poprad 24
28 210023372 Škamla Filip Súkromná základná škola Lučenec 24
29 210023640 Balan Viktor Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 24
30 210023633 Marcineková Terezka Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 24
31 210022113 Gombita Samuel Základná škola Olcnava 24
32 210021224 Kyjovský Sebastián Základná škola Olcnava 23
33 210021227 Olejník Gabriel Základná škola Olcnava 23
34 210009692 Honzová Katarína Základná Škola Nitra 23
35 210014288 Konfederáková Viktória Základna Škola Humenné 22
36 210023623 Čabala Kristián Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 22
37 210020917 Varjan Natanael Základna Škola Humenné 22
38 210020916 Mydlo Matúš Základna Škola Humenné 22
39 210023646 Ďanovská Nela Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 22
40 210023638 Šimek Tomáš Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 22
41 210023677 Danielová Emma Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 22
42 210023373 Kuric Martin Súkromná základná škola Lučenec 22
43 210023628 Petrásová Katka Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 22
44 210022887 Červenák Marek Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec 22
45 210023635 Lovecký Jakub Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 21
46 210023652 Galková Kristína Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 21
47 210023656 Poprac Marek Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto 21
48 210021230 Gonda Samuel Základná škola Olcnava 21
49 210018346 Adamek Ján Základná Škola S Materskou Školou Slatina Nad Bebravou 21
50 210022926 Vavrovičová Ivana ESŠ - Evanjelická základná škola biskupa Jura Janošku Liptovský Mikuláš 21
Stránka  / 4

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk