O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Táto tabuľka zobrazuje predbežné výsledky a čas, ktoré dosiahli súťažiaci pri súťažení na vlastnej škole. Objektívne medzinárodné výsledky medzinárodných majstrovstiev a mená výhercov finančných výhier sú uvedené vo Výsledky národných a medzinárodných majstrovstiev.


Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

03 - Starší žiaci
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Počet bodov
1 210023029 Briatka Denis ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza 30
2 210021003 Helbich Marek ZŠ s MŠ Radošina 30
3 210018480 Dežerická Iveta ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza 30
4 210018479 Csonková Natália ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza 30
5 210018477 Vidová Alexandra ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza 30
6 210022861 Manas Lukáš ZŠ s MŠ Radošina 30
7 210022862 Lipár Dominik ZŠ s MŠ Radošina 30
8 210019055 Žiaková Lenka Základná škola s materskou školou Hriňová 30
9 210022522 Spodniaková Ivana Základná škola s materskou školou Hriňová 30
10 210022521 Ľuptáková Silvia Základná škola s materskou školou Hriňová 30
11 210022855 Siget Samuel ZŠ s MŠ Radošina 30
12 210021046 Nadžady Matúš Gymnázium Poprad 30
13 210021001 Pecháč Juraj ZŠ s MŠ Radošina 30
14 210020997 Kratochvílová Bianka ZŠ s MŠ Radošina 30
15 210020995 Varšavová Terézia ZŠ s MŠ Radošina 30
16 210021013 Ferko Vincent Základná škola Krompachy 30
17 210020867 Večerík Zdenko Základná škola Banská Bystrica 30
18 210020866 Messerschmidtová Vladimíra Základná škola Banská Bystrica 30
19 210020860 Budaj Ľubor Základná škola Banská Bystrica 30
20 210020863 Grego Maroš Základná škola Banská Bystrica 30
21 210014231 Lamoš Patrik ZŠ Karpatská 1 Žilina-Vlčince 30
22 210022314 Sujová Michaela Základná škola v Kriváni Kriváň 30
23 210020815 Svetlíková Pamela Základná škola Banská Bystrica 30
24 210022351 Straková Katarína Gymnazium Vojtecha Mihalika Sereď 30
25 210018951 Andicsová Patrícia Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda 30
25 210015075 Blehová Alexandra Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda 30
27 210022340 Mol Dominik Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná 30
28 210020810 Čiefová Diana Základná škola Banská Bystrica 30
29 210022313 Lapínová Valéria Základná škola v Kriváni Kriváň 30
30 210023890 Vrána Dávid Základná škola Krompachy 30
31 210023798 Bernát Tomáš Gymnázium Bratislava 30
32 210009740 Eller Peter Základná Škola Nitra 30
33 210023800 Ďurtová Martina Gymnázium Bratislava 30
34 210023794 Kevešová Adriana Gymnázium Bratislava 30
35 210023799 Mačuga Peter Gymnázium Bratislava 30
36 210011850 Holeková Zuzana Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač 30
37 210019169 Grilling Karol Gymnázium Poprad 30
38 210021880 Varga Ákos Základná škola Kráľovský Chlmec 30
39 210020848 Kováč Michal Základná škola Blatné 30
40 210021011 Ontko Ľuboš Základná škola Krompachy 30
41 210021016 Peško Richard Základná škola Krompachy 30
42 210015280 Soóky Dominik Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín 30
43 210017318 Deme Szilárd Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo 30
44 210023801 Pushkin Egor Alexejevič Gymnázium Bratislava 30
45 210023121 Kašša Ladislav Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín 30
46 210009930 Sokolíková Valéria Základná Škola S Materskou Školou Slatina Nad Bebravou 30
47 210015076 Róthová Dominika Gymnázium Ladislava Dúbravu Dunajská Streda 30
48 210023795 Turčeková Petra Gymnázium Bratislava 30
49 210023891 Brandobur Andrej Základná škola Krompachy 30
50 210022388 Pavlendová Ester Jana Základná škola Banská Bystrica 30
Stránka  / 5

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk