Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Táto tabuľka zobrazuje predbežné výsledky a čas, ktoré dosiahli súťažiaci pri súťažení na vlastnej škole. Objektívne medzinárodné výsledky medzinárodných majstrovstiev a mená výhercov finančných výhier sú uvedené vo Výsledky národných a medzinárodných majstrovstiev.


Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

02 - Mladší študenti
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Počet bodov
1 210021781 Cichovláz Matúš Stredná odborná škola Košice 31
2 210003561 Farkašová Lenka Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná 31
3 210003559 Šmijáková Eva Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná 31
4 210008553 Fifiková Nikola Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná 31
5 210006057 Furmáneková Dominika Základná Škola Nitra 31
6 210008680 Nepšinská Silvia Gymnázium Jána Chalupku Brezno 31
7 210021810 Lizák Peter Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
8 210019059 Hrončeková Simona Základná škola s materskou školou Hriňová 31
9 210014251 Knapp Andrej Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
10 210022162 Ľuptáková Anna Základná škola s materskou školou Hriňová 31
11 210016990 Gombalová Denisa Súkromné gymnázium Lučenec 31
12 210016995 Novotná Andrea Súkromné gymnázium Lučenec 31
13 210019058 Micháliková Martina Základná škola s materskou školou Hriňová 31
14 210021090 Hubová Erika Základná škola Žilina-Hliny V. 31
15 210019060 Miklian Matej Základná škola s materskou školou Hriňová 31
16 210002921 Starinská SIMONA Gymnázium Spišská Nová Ves 31
17 210022608 Marko Matej Základná škola s materskou školou Hriňová 31
18 210023171 Lipiansky Filip Gymnázium Ľ. Štúra Zvolen 31
19 210010927 Gloneková Lenka Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
20 210021803 Zdibák Zoltán Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
21 210023173 Orosz Miroslav Gymnázium Ľ. Štúra Zvolen 31
22 210010963 Kakalej Kristián Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
23 210023172 Rusnák Pavol Gymnázium Ľ. Štúra Zvolen 31
24 210006060 Pálffyová Adriana Základná Škola Nitra 31
25 210023888 Lacušková Simona Základná škola s MŠ Cinobaňa 31
26 210021812 Marczi Tomáš Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
27 210021962 Geri Silvester Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
28 210010964 Záhumenský Ján Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
28 210014254 Matuščin Maroš Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
30 210010965 Chmúrny Rastislav Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
31 210022396 Zámečník Adam Obchodná akadémia Hlohovec 31
32 210014250 Arbet Peter Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
33 210022398 Silná Natália Obchodná akadémia Hlohovec 31
34 210021824 Gardošík Tomáš Gymnázium Spišská Nová Ves 31
35 210010967 Farkašová Bibiána Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
36 210021961 Teper Alexander Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
37 210009091 Uhrínová Jana Základná škola v Kriváni Kriváň 31
38 210008055 Mulík Michal Gymnázium Spišská Nová Ves 31
39 210023886 Hadbavna Bianka Základná škola s MŠ Cinobaňa 31
40 210023110 Farkaš Andrej Gymnázium Svätej Moniky Prešov 31
41 210018539 Piliar Peter Gymnázium Jána Chalupku Brezno 31
42 210023294 Miženková Veronika Gymnázium Lipany Lipany 31
43 210022993 Zvedelová Lucia Michaela Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
44 210008707 Netíková Anna Gymnázium Jána Chalupku Brezno 31
45 210022324 Lászlóová Lucia Evanjelické gymnázium Tisovec 31
46 210010986 Nemec Matúš Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
46 210014263 Habláková Lucia Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
46 210014265 Holjenčíková Katarína Juniorklub, centrum voľného času Martin 31
49 210011501 Markussová Gabriela Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Hurbanovo 31
50 210016991 Skýpala Tomáš Súkromné gymnázium Lučenec 31
Stránka  / 5

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk