Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Táto tabuľka zobrazuje predbežné výsledky a čas, ktoré dosiahli súťažiaci pri súťažení na vlastnej škole. Objektívne medzinárodné výsledky medzinárodných majstrovstiev a mená výhercov finančných výhier sú uvedené vo Výsledky národných a medzinárodných majstrovstiev.


Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

01 - Starší študenti
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Počet bodov
1 210017382 Szanyó Antónia Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
2 210014320 Fuchs Kolos Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
3 210011032 Tóbiás Gergely Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
4 210019172 Tkáčová Lenka Gymnázium Lipany Lipany 31
5 210016570 Česelková Eva Stredná umelecká škola Kežmarok 31
6 210014319 Rajczi Márk Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
7 210011033 Szabó Tomáš Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
8 210019432 Novák Andrej Arcibiskupské gymnázium biskupa P. Jantauscha Trnava 31
9 210022103 Švárová Vanessa Súkromná stredná umelecká škola animovanej tvorby Bratislava 31
10 210022401 Lančarič Ján Arcibiskupské gymnázium biskupa P. Jantauscha Trnava 31
11 210019173 Chamilová Mária Gymnázium Lipany Lipany 31
12 210022431 Žalúdek Dávid Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš 31
13 210022434 Brka Michal Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš 31
14 210018371 Diničová Tatiana Gymnázium Lipany Lipany 31
15 210016603 Malatinec Ondrej Evanjelické gymnázium Tisovec 31
16 210022821 Kmeť Kristián Obchodná akadémia Levice 31
17 210023296 Goliášová Mária Gymnázium Lipany Lipany 31
18 210011012 Kormošová Ľudmila Gymnázium Poprad 31
19 210019171 Michalová Ivana Gymnázium Lipany Lipany 31
20 210023297 Lacko Martin Gymnázium Lipany Lipany 31
21 210003003 KOVÁČOVÁ HELENA Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín 31
22 210018698 Adamec Martin Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica 31
23 210017735 Kakalec Martin Súkromná stredná odborná škola Poprad 31
24 210002021 ANTOLIK MAREK Gymnázium Spišská Nová Ves 31
25 210013985 Šebestová Miroslava Stredná odborná škola Považská Bystrica 31
26 210017734 Kvasnová Nika Súkromná stredná odborná škola Poprad 31
27 210022653 Lehotzký Karol Súkromná stredná odborná škola Poprad 31
28 210013986 Vitko Martin Stredná odborná škola Považská Bystrica 31
29 210012098 Nagy Oliver Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín 31
29 210011013 Čúzyová Monika Gymnázium Poprad 31
31 210022438 Svorenčíková Simona Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš 31
32 210014563 Botka Roland Gymnázium Jána Chalupku Brezno 31
33 210014657 Biroščák Tomáš Súkromná stredná odborná škola Poprad 31
34 210014450 Guzma Filip Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica 31
35 210002383 ĎURICA PATRIK Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica 31
36 210021748 ŠUTARÍK JAROSLAV Gymnázium Spišská Nová Ves 31
37 210021813 Tóthová Michaela Klub ŽAS Veľké Kapušany 31
38 210002381 ČIERNA ANGELIKA Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica 31
38 210016578 Kováčová Michaela Stredná umelecká škola Kežmarok 31
40 210002382 MONTILLA MICHAELA Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica 31
41 210018690 Roško Tomáš Spojená Škola, Komárňanská 28 Nové Zámky 31
42 210022596 Kravec Matúš Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša Prešov 31
43 210022064 Danišová Mária Obchodná Akadémia Trnava 31
44 210018578 Chudada Patrik Str.priem.škola elektrotechnická Bratislava 31
45 210011837 Konkoly Attila Spojená Škola, Komárňanská 28 Nové Zámky 31
46 210019354 Matiašovic Róbert Obchodná akadémia Levice 31
47 210018581 Korčičiak Lukáš Str.priem.škola elektrotechnická Bratislava 31
48 210022196 Šáli Daniel Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica 31
48 210017827 Mišurdová Viera Gymnázium Poprad 31
50 210023770 Hatráková Nikola Gymnázium Trebišov 31
Stránka  / 12

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk