O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Táto tabuľka zobrazuje predbežné výsledky a čas, ktoré dosiahli súťažiaci pri súťažení na vlastnej škole. Objektívne medzinárodné výsledky medzinárodných majstrovstiev a mená výhercov finančných výhier sú uvedené vo Výsledky národných a medzinárodných majstrovstiev.


Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

05 - Najmladší žiaci
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Štát Počet bodov
1 700012338 Данильченко Никита МБОУ СОШ №10 им Б.Ф. Сафонова Мончегорск н.п. 27км RU 29
2 700016286 Ремизова Кристина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 29
3 700016315 Юргин Дмитрий МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 29
4 700006513 Булычёва Маргарита МОУ "Лицей №7" Саранск RU 29
5 700006510 Асташкина Анна МОУ "Лицей №7" Саранск RU 29
6 700012548 Абрамова Виктория МБОУ СОШ №10 им Б.Ф. Сафонова Мончегорск н.п. 27км RU 29
7 700016284 Кондратьева София МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 29
8 700016341 Миронова Александра МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 29
9 210015749 Dzíbela Lukáš Základná Škola Nitra SK 29
10 700016307 Филиппова Кристина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 29
11 700006515 Лагошин Дмитрий МОУ "Лицей №7" Саранск RU 29
12 700014043 Рыков Роман МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU 29
13 700016296 Мельничук Кирилл МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 29
14 700013637 Урзяева Дарья МОУ "Лицей №7" Саранск RU 29
15 700012538 Озимчук Илья МБОУ СОШ №10 им Б.Ф. Сафонова Мончегорск н.п. 27км RU 29
16 700003278 Узорова Кристина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 29
17 700017100 Боровая Екатерина Лицей им. Г.Ф.Атякшева Югорск RU 29
18 230019355 Adamczyk Kamil Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze PL 29
19 700006512 Берянева Анастасия МОУ "Лицей №7" Саранск RU 29
20 700013641 Маркин Александр МОУ "Лицей №7" Саранск RU 29
21 220013008 Soldán Marek Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, přísp.organizace Kroměříž CZ 29
22 700016266 Белоусов Александр МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 29
23 220009976 Ištvánek Matyas Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, přísp.organizace Kroměříž CZ 29
24 700016289 Малых Каролина МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 29
25 700006511 Белухина Анастасия МОУ "Лицей №7" Саранск RU 29
26 700003939 Золотых Даниил МОУ СОШ №1 Рубцовск RU 29
27 240004730 Puskás Zsombor Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház HU 29
28 700017895 Утусикова Екатерина ГБОУ СОШ №377 Санкт-Петербург RU 29
29 210018380 Štefánik Daniel Spojená škola Poprad SK 29
30 700006516 Лысенкова Дарья МОУ "Лицей №7" Саранск RU 29
31 700007691 Пешкова Ирина МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU 29
32 700017354 Куташова Алиса МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU 29
33 210023641 Teplan Daniel Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto SK 29
34 700017396 Ковалев Игорь МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU 29
35 750002763 Петкевич Карина ГУО"Кольчунская средняя школа", Гродненская область, Ошмянский район, д.Кольчуны д.Кольчуны BY 29
36 700008117 Крамарчук Анита МАОУ "Уватская СОШ" Уват RU 29
37 700017737 Логинова Елизавета ГБОУ школа №617 Санкт-Петербурга Санкт-Петербург RU 29
38 700017363 Фёдорова Анжелика МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU 29
39 700012500 Иванова Софья МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU 29
40 220011145 Lišková Rebeca Fakultní základní škola prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty Praha 5 - Nové Butovice CZ 29
41 700018242 Толстикова Мария МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU 29
42 700017369 Матвеев Семён МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU 29
43 700007166 Кузнецов Никита МОУ СОШ №90 Златоуст RU 29
44 220012213 Sovík David Základní škola nám. Curieových 2, příspěvková organizace Praha 1 - Staré Město CZ 29
45 240004124 Lámfalusi Lili Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde Verőce HU 29
46 210015256 Kacej Matúš Gymnázium Janka Francisciho-Rimavského Levoča SK 29
47 700007790 Стукало Дмитрий МБОУ "Лицей Информационных Технологий" Новосибирск Новосибирск RU 29
48 240004738 Váradi Réka Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház HU 29
49 700017065 Семенков Дмитрий МОУ СОШ №1 Рубцовск RU 29
50 230020286 Kops Marta Szkoła Podstawowa Nr 25 Zabrze PL 29
Stránka  / 24

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk