O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

Táto tabuľka zobrazuje predbežné výsledky a čas, ktoré dosiahli súťažiaci pri súťažení na vlastnej škole. Objektívne medzinárodné výsledky medzinárodných majstrovstiev a mená výhercov finančných výhier sú uvedené vo Výsledky národných a medzinárodných majstrovstiev.


Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 11/12

03 - Starší žiaci
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Štát Počet bodov
1 250002831 Stepan Florijan OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA HR 31
2 250002830 Janić Janko OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA HR 31
3 700006410 Переяслов Игорь МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU 30
4 700017823 Дашинимаев Бадма МБОУ Кижингинский лицей им. В.С.Мункина Кижинга RU 30
5 230020020 Dawny Zygmunt Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg PL 30
6 210023029 Briatka Denis ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK 30
7 700012337 Гаргалык Анна МБОУ Гимназия № 7 Красноярск RU 30
8 220009921 Bureš Tomáš Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ 30
9 700013419 Беззубцева Анастасия ГБОУ гимназия №513 Невского района Санкт-Петербурга Санкт-Петербург RU 30
10 700003215 Нарахаева Елизавета МБОУ ДОД "Центр творческого развития и гуманитарного образования школьников" Олекминск RU 30
11 600003946 ANDREI CORINA SCOALA I.L.CARAGIALE TULCEA RO 30
12 700004118 Джиджавадзе Леван МОУ гимназия 3 Ярославль RU 30
13 600003958 DEACU ALEXANDRU SCOALA I.L.CARAGIALE TULCEA RO 30
14 230020435 DĘBIŃSKI ŁUKASZ Zespół Szkół TAK im. Ireny Sendlerowej Opole PL 30
15 230020021 Nowakowska Joanna Szkoła Podstawowa nr.1 82-300 Elbląg PL 30
16 230020823 Modrzejewska Anna Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL 30
17 260007821 Močnik Tamara OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI 30
18 260008524 Debelak Maša OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI 30
19 210021003 Helbich Marek ZŠ s MŠ Radošina SK 30
20 210018480 Dežerická Iveta ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK 30
21 210018479 Csonková Natália ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK 30
22 230020345 Różycki Jakub Zespół Szkolno-Przedszkolny-Gimnazjum w Brzeźnicy Brzeźnica PL 30
23 750002780 Лазовский Вадим ГУО"Кольчунская средняя школа", Гродненская область, Ошмянский район, д.Кольчуны д.Кольчуны BY 30
24 750002782 Мицкевич Дмитрий ГУО"Кольчунская средняя школа", Гродненская область, Ошмянский район, д.Кольчуны д.Кольчуны BY 30
25 700018166 Борисенко Алексей МОУ "СОШ №5 УИМ" Магнитогорск RU 30
26 220013481 Zázvorková Jana ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
27 220010942 Ševčíková Klára Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ 30
28 230021200 Zięba Anita Społeczna Szkoła Podstawowa Kraśnik PL 30
29 210018477 Vidová Alexandra ZŠ, Ul. P. J. Šafárika Prievidza SK 30
30 220016573 Motlíček Ondřej Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk Šumperk CZ 30
31 700018509 Ищенко Анастасия МБОУ СОШ №49 Шахты RU 30
32 260004729 Željko Žiga OŠ Dravlje Ljubljana SI 30
33 260006891 Jemec Luka OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI 30
34 260007424 Marolt Nik OŠ Dravlje Ljubljana SI 30
35 700005080 Кичерова Анастасия МАОУ "Уватская СОШ" Уват RU 30
36 210022861 Manas Lukáš ZŠ s MŠ Radošina SK 30
37 220015870 Marková Lucie ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ 30
38 210022862 Lipár Dominik ZŠ s MŠ Radošina SK 30
39 220017017 Bártík Jáchym Gymnázium Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod CZ 30
40 230020821 Stojak Agata Gimnazjum Nr 2 Chojnice PL 30
41 210019055 Žiaková Lenka Základná škola s materskou školou Hriňová SK 30
42 260008527 Smolej Saša OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled SI 30
43 210022522 Spodniaková Ivana Základná škola s materskou školou Hriňová SK 30
44 210022521 Ľuptáková Silvia Základná škola s materskou školou Hriňová SK 30
45 260004728 Kučič Jaka Aleksander OŠ Dravlje Ljubljana SI 30
46 210022855 Siget Samuel ZŠ s MŠ Radošina SK 30
47 210021046 Nadžady Matúš Gymnázium Poprad SK 30
48 260009736 Mohorčič Domen Osnovna šola Center Novo mesto Novo mesto SI 30
49 260004967 Plej Nikita Oš Bakovci Bakovci SI 30
50 210021001 Pecháč Juraj ZŠ s MŠ Radošina SK 30
Stránka  / 36

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk