Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Táto tabuľka zobrazuje žiakov, ktorí dosiahli 100%-nú úspešnosť pri riešení súťažného kola A, zoradených v abecednom poradí


Národné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

01 - Starší študenti
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto
1 210024638 Adamčák Andrej Gymnázium Jána Chalupku Brezno
2 210028880 Bajkaiová Terézia Evanjelické gymnázium Tisovec
3 210024492 Balážová Martina Obchodná Akadémia Bratislava
4 210028438 Bavolár Adam Rodičovské združenie pri SPŠ Trnava Trnava
5 210028772 Bečár Henrich Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná
6 210025890 Bednáriková Veronika Obchodná akadémia Levice
7 210027803 Bögöš Denis Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce
8 210028585 Borbélyová Dian Obchodná Akadémia Veľký Meder
9 210025051 Csáky Mátyás Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy
10 210028917 Čertík Stanislav Stredná odborná škola informačných technológií Banská Bystrica
11 210028474 Číková Paulína Obchodná akadémia Levice
12 210028407 Dančejová Katarína Gymnázium Pavla Horova Michalovce
13 210027646 Dekrét Tobiáš Evanjelické gymnázium Tisovec
14 210027477 Dlhopolček Ladislav Gymnázium Turzovka
15 210028607 Felegi Dávid Stredná priemyselná škola technická Bardejov
16 210026076 Gaľová Lívia OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ
17 210027158 Gálya Peter Klub ŽAS Veľké Kapušany
18 210028446 Grajciar Ondrej Rodičovské združenie pri SPŠ Trnava Trnava
19 210024519 Hrubjáková Veronika Gymnázium Pavla Horova Michalovce
20 210028771 Juris Lukáš Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná
21 210028309 Kandúr Jozef OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ
22 210024510 Kašuba Marián Gymnázium Turzovka
23 210026212 Kocan Stanislav Gymnázium Medzilaborce
24 210027167 Koňušík Tibor Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná
25 210026367 Kordíková Laura Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica
26 210024511 Korený Dominik Gymnázium Turzovka
27 210027220 Kozeleková Kristína Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica
28 210017932 Krutel Jozef Gymnázium Jána Chalupku Brezno
29 210028320 Kubalová Kristína Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca
30 210022743 Lamošová-Beňovská Zuzana Gymnázium Jána Chalupku Brezno
31 210026124 Letko Andrej Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná
32 210028993 Marošníková Michaela Gymnázium Trebišov
33 210027480 Máté Patrik Gymnázium Tornaľa
34 210027540 Michlová Michaela Obchodná akadémia Levice
35 210028769 Mikúšková Dominika Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná
36 210025835 Mitková Natália Gymnázium Turzovka
37 210028999 Naďová Alexandra Gymnázium Trebišov
38 210028319 Nemcová Alžbeta Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca
39 210028416 Pavlák Dušan Stredná odborná škola Tisovec
40 210028992 Piptová Ester Gymnázium Trebišov
41 210026213 Sopko Pavol Gymnázium Medzilaborce
42 210025836 Srničková Natália Gymnázium Turzovka
43 210028484 Stopková Klára Gymnázium Turzovka
44 210028475 Szabo Adam Obchodná akadémia Levice
45 210024776 Šangala Matúš Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná
46 210028295 Šmajda Erik OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ
47 210028242 Tekauer Nóra Obchodná Akadémia Bratislava
48 210028445 Tomek Ján Rodičovské združenie pri SPŠ Trnava Trnava
49 210028444 Tóth Patrik Rodičovské združenie pri SPŠ Trnava Trnava
50 210028447 Vagala Dominik Rodičovské združenie pri SPŠ Trnava Trnava
51 210028539 Varechová Beáta Gymnázium Turzovka
52 210025053 Villantová Enikő Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy
53 210027221 Višňovský Vladislav Gymnázium Medzilaborce
54 210028670 Wollent Máté Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy
55 210028373 Zelinka Tomáš Gymnázium Medzilaborce
56 210028089 Zimanová Dominika Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk