Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Táto tabuľka zobrazuje žiakov, ktorí dosiahli 100%-nú úspešnosť pri riešení súťažného kola A, zoradených v abecednom poradí


Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

06 - Benjamínkovia
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Štát Počet bodov
1 230024970 Antoniak Mikołaj Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
2 240005781 Bálint Ákos Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola Hódmezővásárhely HU
3 220020862 Blechová Pavla Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
4 220020872 Boxan Tomáš Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
5 600004884 BUDA CRISTIAN PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
6 230024967 Burchart Helena Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
7 600004911 CIUCA TIANA PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
8 260012268 Dolinar Nina Osnovna šola Vrhovci Ljubljana SI
9 220020619 Dubecká Anna Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
10 220020771 Franěk Jakub Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
11 210028924 Halász Mátyás Základná škola Aolfa Majthényiho s VJM Dvory nad Žitavou SK
12 230025606 Harla Piotr Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
13 240005782 Herczeg Viktória Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola Hódmezővásárhely HU
14 220020848 Herian Lukáš Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
15 220020766 Chybová Lucie Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
16 220020955 Jansová Kristýna Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
17 260012264 Kalan Nick Osnovna šola Vrhovci Ljubljana SI
18 260011740 Karas Tadej DOŠ Prosenjakovci - KÁI, Pártosfalva Prosenjakovci SI
19 220020622 Klobasa Tomáš Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
20 220020692 Konderla Tomasz ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
21 220020693 Konderla Jakub ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
22 230024931 Kot Ola Szkoła Podstawowa nr 37 im. ks. J. Twardowskiego Katowice PL
23 220020854 Kovačičová Amelie Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
24 230025607 Kozińska Kalina Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
25 220020691 Kraus Ferdynand ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
26 230025594 Mazur Zuzanna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
27 230025613 Michalczyk Antoni Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
28 230024969 Paziewski Maciej Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
29 230025610 Popowicz Julia Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
30 220020624 Pospíšil Filip Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
31 230025329 Prądzyńska Gabriela Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
32 600004913 PUICA STEFAN PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
33 210028789 Puková Lucia Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
34 220020623 Radolfová Kateřina Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
35 230025605 Sałek Krzysztof Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
36 230025327 Sawicki Jan Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
37 230025621 Sewastianowicz Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
38 600004912 STIRBU MIRUNA STEFANIA PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
39 220020621 Šímová Nikola Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
40 220020852 Šrámková Markéta Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
41 230025330 Witkowski Igor Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
42 230025611 Włodarczyk Julianna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
43 230025604 Wojtasik Iga Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
44 700024535 Бабичев Владислав Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
45 700024520 Топоров Артем МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU
46 700024519 Хмуленко Маким МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk