Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Táto tabuľka zobrazuje žiakov, ktorí dosiahli 100%-nú úspešnosť pri riešení súťažného kola A, zoradených v abecednom poradí


Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

05 - Najmladší žiaci
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Štát Počet bodov
1 210026716 Bejtic Róbert Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
2 220018633 Białoń Mikołaj ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
3 230025277 Bondyra Kosma Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
4 240005648 BOTOS BENEDEK Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
5 230024427 Ćwir Jan Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
6 230024933 Czech Marta Szkoła Podstawowa nr 37 im. ks. J. Twardowskiego Katowice PL
7 230023277 DOMAGALSKI-NOWAK PIOTR Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
8 210025942 Ďurica Matej Základná škola Marianka SK
9 230024414 Durniat Martyna Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
10 230024261 Dworakowska Maja Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
11 260012355 Erent Hana Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
12 230025055 Fajkowska Wiktoria ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
13 250003744 Galoić Ana OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR
14 210028211 Gaňa Richard ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK
15 240005635 GERSTMÁR DÓRA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
16 260012359 Gmajner Mojca Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
17 230023280 GÓRNY ALFRED Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
18 210028781 Heldová Nicol Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice Košice SK
19 220020847 Hormandlová Alena Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
20 260012360 Hribar Koščić Domen Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
21 220019764 Hrubá Julie Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
22 210029038 Chovanec Samuel Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
23 230024338 Iwanowska Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
24 230024443 Jacyna Letycja Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
25 230025276 Janik Zofia Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
26 230025073 Jankowiak Wiktor ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
27 230025275 Janyga Zuzanna Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
28 230023819 Jędrych Jakub Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
29 230025064 Jędzura Gabriela ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
30 230024435 Kandziora Hanna Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
31 230021316 Kańka Melania Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
32 230025058 Karaszkiewicz Weronika ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
33 230024441 Karp Mikołaj Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
34 230024439 Kaźmierczak Maja Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
35 220019487 Kendra Adam Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
36 260012361 Kepic Anej Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
37 240005780 Kis Izabella Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola Hódmezővásárhely HU
38 230025063 Konopka Filip ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
39 260012362 Korbar Luka Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
40 230025059 Kościelska Wiktoria ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
41 230025175 Krawczyk Weronika Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
42 220020187 Krčka Jan Tomáš Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
43 230024421 Kucharski Ignacy Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
44 230024277 Kwiatkowska Anna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
45 230025070 Łaszewski Kacper ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
46 230024935 Łata Matylda Szkoła Podstawowa nr 37 im. ks. J. Twardowskiego Katowice PL
47 230025642 Latocha Krzysztof Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
48 230025600 Łazęcka Pola Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
49 230024446 Lenicka Wiktoria Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
50 230024940 Maciejewska Sandra Szkoła Podstawowa nr 37 im. ks. J. Twardowskiego Katowice PL
51 260012352 Majdič Alja Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
52 210027660 Malčeková Mária Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
53 230025066 Matysiak Jan ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
54 230025334 Mielcarek Mikołaj Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
55 230025060 Michalak Klaudia ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
56 220020216 Mikolášek Šimon Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
57 210026992 Moravčík Pavol ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné SK
58 230025618 Mucha Szymon Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
59 230024044 Muchowicz Maja Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
60 230025057 Natywo Jakub ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
61 220020628 Novák Adam Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
62 210026717 Obžera Jakub Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač SK
63 230024416 Olewski Bartosz Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
64 260012351 Olishevskij Mihailo Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
65 260012349 Osolin Kaja Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
66 210027658 Pálová Ema Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
67 220020627 Pejter Adrian Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
68 260012354 Petrovič Izabela Justina Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
69 230024046 Pichór Paulina Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
70 260012358 Plevel Primož Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
71 230023278 PŁOŃCZAK JAN Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
72 260012353 Pogačar Vita Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
73 220019980 Polak Tomáš ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
74 210028639 Porubský Martin Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice Košice SK
75 230024408 Pyżalska Amelia Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
76 230025634 Relich Weronika Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
77 240005637 ROBITS ANNA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
78 230025333 Rogowski Piotr Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
79 230024438 Świrko Antonio Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
80 240005633 SZENTE MÁRTON Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
81 220019981 Szymeczek Marek ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
82 240005540 TICZ GERGŐ Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
83 240005646 TRASER ALEXANDRA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
84 220020841 Vinšová Tereza Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
85 220020625 Vránek Matyáš Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
86 220020384 Vrtal Jan Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, přísp.organizace Kroměříž CZ
87 230025067 Wareńczak Piotr ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
88 230024418 Wasilewski Marcel Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
89 230024425 Wawrzynowicz Łukasz Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
90 230025278 Wichłacz Bartosz Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
91 230025074 Woźniak Oliwier ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
92 230025439 ZAMOJSKI MAKSYMILIAN Zespół Szkół TAK im. Ireny Sendlerowej Opole PL
93 210025952 Znamenáček Andrej Základná škola Marianka SK
94 700024309 Абдрахманова Диана МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
95 700024444 Алтухов Фёдор Школа №1252г. им. Сервантеса г. Москва, RU
96 700024300 Амирова Амина МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
97 700024308 Будаева Виктория МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
98 700024436 Долганов Александр Школа №1252г. им. Сервантеса г. Москва, RU
99 700024310 Золоторёва Любовь МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
100 700024710 Иванов Алексей МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU
101 700024314 Касаткин Павел МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
102 700024538 Курепин Владислав Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
103 700024338 Лёвшин Виталий Школа №1252г. им. Сервантеса г. Москва, RU
104 700024432 Панафидина Полина Школа №1252г. им. Сервантеса г. Москва, RU
105 700023641 Пронин Григорий Школа №1252г. им. Сервантеса г. Москва, RU
106 700024431 Пташкина Виктория Школа №1252г. им. Сервантеса г. Москва, RU
107 700024324 Рогачкин Лука Лицей 33 Батайск RU
108 700024531 Роменских Вадим Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
109 700024311 Саталиев Эмиль МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
110 700024319 Сахауова Саадат МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
111 700024336 Семенов Павел МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
112 700024454 Таначёва Виктория Школа №1252г. им. Сервантеса г. Москва, RU
113 700024301 Ткачук Анастасия МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
114 700024321 Умбеталиева Асель МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
115 700024100 Федосеев Кирилл Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
116 700024548 Харина Софья Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk