Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Táto tabuľka zobrazuje žiakov, ktorí dosiahli 100%-nú úspešnosť pri riešení súťažného kola A, zoradených v abecednom poradí


Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

04 - Mladší žiaci
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Štát Počet bodov
1 240005855 Bábel Gréta Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
2 260012369 Babnik 6.a Simona OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
3 220020665 Bartíková Tereza Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
4 240005838 Bátyi Noémi Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
5 230023287 BŁASZAK JULIA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
6 260012430 Božič Lana OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
7 220020666 Brabenec Matěj Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
8 220020682 Brentegani Evženie Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
9 230022032 Bukowska Zofia Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
10 230024394 Celm Maksymilian Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
11 230025184 Cichy Jan Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
12 230022911 Cymerman Kacper Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
13 220020667 Čapek Adam Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
14 220020629 Čárová Lucie Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
15 260012429 Čekada Špela OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
16 260012528 Čuk Jernej Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
17 220019154 Doležálek Tomáš Základní škola, Mariánské nám.41, Uherský Brod, okres Uh.Hradiště Uherský Brod CZ
18 230024945 Domagalski Oskar Szkoła Podstawowa nr 37 im. ks. J. Twardowskiego Katowice PL
19 230024260 Dworakowska Aleksandra Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
20 260012527 Fabijan Pia Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
21 220020490 Fejtová Adéla Základní Škola Jihlava CZ
22 240005839 Fenyvesi Ákos Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
23 230025432 Filip Andżelika Szkoła Podstawowa w Borku Starym Borek Stary PL
24 220020668 Fišer Vojtěch Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
25 240005865 Fogarasi Fanni Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HU
26 240005846 FORSTNER BENEDEK Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
27 260011973 Franceschi Filippo Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
28 240005831 Gajdor Leon Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
29 230025182 Gucwa Agata Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
30 210027976 Hajdušeková Ivana Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, Košice Košice SK
31 220020669 Hejlová Tereza Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
32 220020221 Herianová Marie Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
33 220020683 Hladíková Anna Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
34 240005551 Horváth Laura Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU
35 220020774 HRUBANT Jiří Gymnázium Legionářů 402 Příbram CZ
36 220016642 Hrubý Marek Základní škola Slavkov u Brna Slavkov u Brna CZ
37 230023545 Chojnacki Błażej Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
38 220018488 Janíčková Leontýna ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
39 220020684 Janovská Tereza Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
40 260012524 Javornik Živa Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
41 260012413 Jenko Eva Oš Vodice Vodice SI
42 230025180 Jezierski Kacper Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
43 220019787 Josefík Adam Základní škola, Mariánské nám.41, Uherský Brod, okres Uh.Hradiště Uherský Brod CZ
44 240005851 Juhász Judit Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU
45 240005313 KANDÁR BENCE Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
46 220019743 Kasáčková Anna Základní Škola Jihlava CZ
47 230025142 Kasperczyk Patrycja Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy Sanka 266 PL
48 260012410 Kavčič Lucija Oš Vodice Vodice SI
49 260012375 Kiršić Resman 6.b Ana OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
50 240005832 Kispál Flóra Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
51 260012523 Klevže Neli Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
52 230025139 Knapik Adrian Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy Sanka 266 PL
53 220020679 Kohoutová Aneta Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
54 260012261 KOŠTOMAJ Zala OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
55 220018705 Kramlová Barbora ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
56 220020492 Krechlerová Petra Základní Škola Jihlava CZ
57 220020851 Krenarová Renata Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
58 220019158 Kučera David Základní škola, Mariánské nám.41, Uherský Brod, okres Uh.Hradiště Uherský Brod CZ
59 220020675 Kuchařová Adéla Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
60 220017559 Kuchejda Joanna ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
61 240005824 LAKATOS ESZTER FANNI Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
62 230022628 Latocha Anna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła Warszawa PL
63 240005840 Less Veronika Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
64 230025053 Maciejewska Marta ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
65 230024384 Macińska Anna Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
66 240005833 Magyar Martin Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
67 210028777 Majerko Roman Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
68 210027653 Malčeková Danielle Nicolette Základna Škola M.R.Štefánika Lučenec SK
69 220020770 Marek Matěj Jiří Základní Škola Praha 10 - Dolní Měcholupy CZ
70 220020487 Masár Jakub Základní Škola Jihlava CZ
71 260012405 Merše Mirjam Oš Vodice Vodice SI
72 230023239 MIELNIK EWA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
73 220017425 Müller Jakub Základní Škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice CZ
74 230023722 Muszyńska Katarzyna ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
75 220018249 Nebeský David Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
76 240005542 NÉMETH GERGŐ Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
77 230023549 Pawlak Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
78 220020463 Perutka Ivan ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
79 220020670 Pešta Vojtěch Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
80 240005740 Petrovics Dávid Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU
81 230023242 PIĘTA JULIA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
82 230023241 PIETRULEWICZ ŁUKASZ Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
83 260012531 Pirš Škoberne Jerca Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
84 260011972 Plantarič Jakob Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
85 220018711 Provazník Václav ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
86 220020671 Pučejdl Marek Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
87 230025162 Pusiarska Zofia Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
88 240005834 Rith Hedda Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
89 230025164 Rogaliński Michał Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
90 230021809 Rogowski Filip Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Warszawa PL
91 240005841 Rojkovics Ruben Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
92 210028556 Rypáková Kristína Základná Škola Oščadnica SK
93 230024373 Sidor Filip Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi Jarosław PL
94 240005835 Sipos Alíz Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
95 230023550 Śmielak Weronika Publiczna Szkoła Podstawowa Jasieniec PL
96 230023282 SOBCZYŃSKI KONSTANTY Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
97 220020672 Soukal Dominik Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
98 220020677 Stránská Kateřina Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
99 260012525 Strle Mateja Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
100 240005739 Strumpf Dávid Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU
101 230023721 Szadkowski Wiktor ZSP, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Budzisław Kościelny PL
102 240005842 Szalay Kíra Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
103 230023286 SZUBER JULIA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
104 220020442 Šafrová Nela Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
105 220019157 Šišperová Viktorie Základní škola, Mariánské nám.41, Uherský Brod, okres Uh.Hradiště Uherský Brod CZ
106 250003395 ŠKRLEC DAVID OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR
107 210028552 Štens Samuel Základná Škola Oščadnica SK
108 220019962 Švecová Karolína ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
109 240005858 Takács Lili Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
110 260012262 TEPEŽ Živa OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
111 240005836 Thur Gábor Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
112 260012409 Tofant Ema Oš Vodice Vodice SI
113 250003399 TOMORAD STJEPAN OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR
114 230023284 TROJNARSKI ANDRZEJ Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
115 260011964 Uršič Nik Osnovna šola Komenda Moste Komenda SI
116 600004878 VALENTIN VIRCOLICI PALATUL COPIILOR VASLUI VASLUI RO
117 240005843 Vásárhelyi Gergely Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
118 220020489 Vedralová Kristýna Základní Škola Jihlava CZ
119 260012260 VELENŠEK Zala OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
120 260012372 Velepec 6.b Rut OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
121 230024706 Vogel Piotr Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
122 230022031 Wieczorek Igor Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
123 230024707 Wichniarek Olga Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
124 240005837 Zala Benedek Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
125 220020673 Zeman Kryštof Základní a mateřská škola České Budějovice CZ
126 220020483 Žeravský Jan Základní škola Zlín, tř.Svobody 868 Zlín – Malenovice CZ
127 700023016 Аристов Антон Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
128 700022324 Гайдашов Антон МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
129 700023841 Гайдей Александр Белгородская область, город Бирюч, ул.Красная дом 5 Бирюч RU
130 700013581 Григорьев Иван МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU
131 700022326 Конаржевский Семен МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
132 700019327 Коробков Данил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
133 700024460 Манджиева Светлана МБОУ г. Астрахани " СОШ 57" Астрахань RU
134 700019295 Петряев Степан МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
135 700024280 Сайфуллин Тимур МАОУ "СОШ 40", город Новоуральск, ул.Корнилова 7/1 Новоуральск RU
136 700017712 Селезнев Антон МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
137 700022342 Смирнова Анастасия МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
138 700024551 Устинов Владимир МАОУ "СОШ 40", город Новоуральск, ул.Корнилова 7/1 Новоуральск RU
139 700017715 Федорчук Данил МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
140 700018731 Хмуленко Анна МБОУ БГО Борисоглебская СОШ №4 Борисоглебск RU
141 700019332 Шепель Наталья МБОУ Школа № 95 Железногорск RU

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk