Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Táto tabuľka zobrazuje žiakov, ktorí dosiahli 100%-nú úspešnosť pri riešení súťažného kola A, zoradených v abecednom poradí


Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

03 - Starší žiaci
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Štát Počet bodov
1 210026437 Babicová Romana Základná škola s materskou školou Hriňová SK
2 210026435 Bahledová Ema Základná škola s materskou školou Hriňová SK
3 240005520 Bakonyi Elizabet Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
4 240005715 Balán Renáta Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
5 240005517 Bártfai Lilla Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
6 210028787 Benický Marián Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
7 210026837 Bezáková Eleonóra Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
8 220020732 Blažek Matouš Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
9 260011854 Blažević Urban Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
10 240005852 Bobák Fanni Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU
11 210027488 Bódi Boglárka Gymnázium Tornaľa SK
12 260012404 Bonča Pia Oš Vodice Vodice SI
13 230025568 Budnicka Alicja Publiczne Gimnazjum w Łochowie Łochów PL
14 220019741 Bušta Daniel Základní Škola Jihlava CZ
15 210026438 Bystrianská Ema Základná škola s materskou školou Hriňová SK
16 260011122 Ćirović Tjaša Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
17 240005270 Cseh Kitti Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU
18 230022037 Ćwir Alicja Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
19 220020493 David Pospíšil Základní Škola Jihlava CZ
20 230024667 Depta Maja Szkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg-Zarembiny Nałęczów PL
21 230022043 Dziewiatowski Mikołaj Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
22 240005522 Farkas Gergely Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
23 240005717 Farkas Réka Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
24 220018658 Fedra Tomáš Základní Škola Jihlava CZ
25 220020734 Fiřtíková Barbora Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
26 240005828 Flamich Gergő Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
27 230025111 Franc Teresa Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej Ostrzeszów PL
28 240005704 Fülöp Kincső Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
29 220017655 Fusek Matěj ZŠ a MŠ Dolní Břežany Dolní Břežany CZ
30 230025189 Ganczar Dawid Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
31 260012419 Golanda Tamara Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
32 260011124 Grintal Nejc Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
33 240005706 Homoki- Nagy Eszter Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
34 220019690 Janouch Igor Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
35 240005821 Járomi Csenge Tekla Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
36 260010861 JAZBEC Špela OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
37 230022040 Jędraszak Franciszka Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL
38 240005913 Kállai Bianka Somogyi Imre Általános Iskola Abony HU
39 240005707 Kareczki Petra Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
40 220016801 Karel Michal Základní škola F. J. Řezáče Liteň Liteň CZ
41 240005708 Kiss Lara Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
42 240005709 Kiss Lili Hanna Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
43 240005844 Kiss Laura Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
44 230025394 Kłakus Igor Niepubliczne Gimnazjum Montessori Warszawa PL
45 240005822 Klimov Mihály Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
46 260011819 Kolar 8.a Staša OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
47 240005533 KONKOLY SZONJA Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
48 240005523 Kovács Boldizsár Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
49 240005710 Kovács Blanka Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
50 260009939 KOVŠE Kaja OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
51 260012420 Krajzel Mark Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
52 260011720 KRIVEC Matej OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
53 220013060 Kuchejda Adam ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
54 220013063 Kupczak Lukáš ZŠ a MŠ G.Przeczka s pol. jaz. vyuč. Třinec, p.o. Třinec CZ
55 220019973 Laštůvka Jiří Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
56 230025393 Leciejewska Aleksandra Niepubliczne Gimnazjum Montessori Warszawa PL
57 230025043 Lipowczan Eryk Gimnazjum Nr 1 W Ustroniu Ustroń PL
58 260010929 Logar Maja OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
59 220019775 Maděřičová Romana Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ
60 230025151 Makowski Tomasz Szkoła Podstawowa nr 8 im.Janusza Kusocińskiego Czechowice-Dziedzice PL
61 220017551 Marešová Michaela Základní Škola Jihlava CZ
62 220020496 Másílko Jaroslav Základní Škola Jihlava CZ
63 210023243 Mišáková Laura Základná Škola S Materskou Školou Slatina Nad Bebravou SK
64 240005711 Mitasz Karina Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
65 260011726 Mlakar Timotej Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
66 260012302 Mohorko Andraž Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane SI
67 230025204 Mrzygłód Aleksandra Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
68 240003630 NÉMETH DÁVID MÁRK Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
69 220020443 Nezveda Adam Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
70 220019692 Novák Jan Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
71 230022790 Nowosad Maja Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL
72 240004799 OROSZ BALÁZS Petöfi Sándor Általános Iskola Mór HU
73 220020498 Pačíska Filip Základní Škola Jihlava CZ
74 230025390 Pałka Dawid Szkoła Podstawowa w Matczynie Matczyn 9 PL
75 260011130 Pančur Marjana Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
76 230025213 Paszkiewicz Marcel Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
77 260011721 PESERL Vita OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
78 260011406 Peterka 8.b Maša OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
79 260012416 Potočar Rok Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
80 260010932 Primc Lovrenc OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
81 250003546 Prižmić Ana OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR
82 240005912 Rafael Angéla Somogyi Imre Általános Iskola Abony HU
83 260009916 RAZGORŠEK Nina OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
84 260011719 RAZGORŠEK Nika OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
85 260012421 Razingar Jernej Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
86 260010306 Remec 9.c Miha OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
87 260012422 Rozman Luka Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
88 240005712 Ruzics Virág Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
89 240005827 Sajgó Emese Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
90 210028649 Santusová Daniela Základná škola s materskou školou Hriňová SK
91 230025165 Serwa Matylda Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
92 230025299 Schiller Zuzanna Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań PL
93 220020116 Schmidt Gerd ZŠ Komenského Odry CZ
94 220019648 Sovík David Gymnázium Nad Štolou Praha 7 CZ
95 230025192 Sroga Natalia Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
96 240005819 Storcz Vivien Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola Erdőkertes HU
97 210028941 Strapková Janka Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
98 230025199 Swędrak Aleksandra Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
99 240005521 Szigetvári Máté Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
100 230025203 Szylf Agata Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
101 260011716 ŠALAMON Eva OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
102 260012418 Škof Jan Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
103 260011718 ŠOŠTERIČ Andraž OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI
104 260010308 Tekavc 9.b Lucija OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
105 210019824 Tenzer Thomas Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
106 240005829 Tolnai Dorina Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
107 240005713 Tóth Dorina Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
108 220018657 Tumová Markéta Základní Škola Jihlava CZ
109 210028979 Turzová Alžbeta Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
110 220019688 Váchová Šárka Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
111 240005714 Varga Bianka Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
112 260012383 Veble 7.a Maša OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
113 260012417 Verdnik Domen Oš Toneta Čufarja Jesenice Jesenice SI
114 240005762 Vingler Alexandra Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
115 210028940 Vrábel Benjamín Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
116 210028032 Zachar Miloš Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK
117 260011126 Zajc Aja Osnovna šola Marije Vere Kamnik Kamnik SI
118 220019381 Zinčenko Nikita Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ
119 240005701 Zsenits Viktória Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
120 210026439 Zvara Patrik Základná škola s materskou školou Hriňová SK
121 260011100 Žnidaršič 8.c Patrik OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
122 700022351 Абрамова Ольга МБОУ Школа № 95 Железногорск RU
123 700024668 Богачев Михаил ГОУ СОШ 556 Курортной район Санкт Петербурга, Сестрорецк RU
124 700024665 Волошин Станислав ГОУ СОШ 556 Курортной район Санкт Петербурга, Сестрорецк RU
125 700024664 Зимина Екатерина ГОУ СОШ 556 Курортной район Санкт Петербурга, Сестрорецк RU
126 700012500 Иванова Софья МАОУ "СОШ 11", г. Усть-Илимск Усть-Илимск RU
127 700018679 Потапова Наталья МКОУ Тамбовская ООШ 397116 Терновский район, с. Тамбовка RU
128 700024667 Прошутинский Евгений ГОУ СОШ 556 Курортной район Санкт Петербурга, Сестрорецк RU

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk