Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Táto tabuľka zobrazuje žiakov, ktorí dosiahli 100%-nú úspešnosť pri riešení súťažného kola A, zoradených v abecednom poradí


Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

02 - Mladší študenti
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Štát Počet bodov
1 210028270 Andrejčíková Petronela OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
2 240005510 Angelus Áron Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
3 210028292 Antoni Michal OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
4 230025172 Augustyniak Patrycja Zespół Szkół nr 1 Szprotawa PL
5 240005230 Bánstik Eszter Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
6 220019940 Bártová Rozálie Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
7 240005511 Bea Eszter Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
8 220019994 Bierská Adéla Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ
9 240005504 Bobák Emese Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
10 260010310 Bokal 9.b Eva Lea OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
11 230024559 Bura Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 8 im.Janusza Kusocińskiego Czechowice-Dziedzice PL
12 210028272 Burcin Jakub OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
13 210028310 Burik Jakub OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
14 210029012 Buzalka Boris Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
15 240005505 Cserfalvi Erik Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
16 220015576 Čáp Johan Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
17 210026174 Černáková Anna Mária Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
18 210028685 Daxnerová Sára Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
19 220020803 Doležal Lukáš Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
20 220016218 Dunajová Michaela Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, příspěvková organizace Hustopeče CZ
21 220020607 Fajbíková Pavla Obchodní Akademie Česká Lípa CZ
22 260010302 Flajs 9.a Kris OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
23 220017976 Frič Roman Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
24 210025322 Gajdošíková Ivana Základna Škola Bytča SK
25 240005916 Gócsa Norbert Somogyi Imre Általános Iskola Abony HU
26 210028276 Gombitová Viktória OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
27 210028277 Hajduková Ivana OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
28 210028278 Harakaľ Filip OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
29 210028279 Harmanová Jana OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
30 210028281 Horvát Dávid OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
31 210028282 Hudáková Andrea OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
32 220015952 Jirátová Pavlína Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
33 260010305 Jurca 9.b Maja OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani SI
34 210029010 Káčerová Agnesa Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
35 210028487 Kavalková Monika Gymnázium Turzovka SK
36 210028683 Kohútová Daniela Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
37 230025153 Kujawska Magdalena Szkoła Podstawowa nr 8 im.Janusza Kusocińskiego Czechowice-Dziedzice PL
38 210028379 Kundrátová Juliana Gymnázium Medzilaborce SK
39 220018103 Limbergová Hana Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
40 210028283 Macková Ivana OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
41 240005237 Marczi Vanessza Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
42 210028284 Meždejová Bianka OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
43 600004905 MIHÁLY BERNADETT Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc RO
44 260010245 Novak Nino Oš Vodice Vodice SI
45 260010250 Novak Tina Oš Vodice Vodice SI
46 210028378 Onufráková Natália Gymnázium Medzilaborce SK
47 220017399 Pochop Petr Gymnázium Olomouc - Hejčín Olomouc CZ
48 240005700 Pollák Natália Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
49 220018102 Pospěchová Eliška Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
50 230024014 Prochorski Szymon Społeczne Gimnazjum Nr 2 Poznań PL
51 260010269 Pugelj Tadeja OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica SI
52 210027667 Rendlová Dominika Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
53 220018261 Rýznar Vojtěch Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
54 240005234 Sasvári Rebeka Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
55 220019061 Satková Petra Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
56 230023553 Sekta Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 8 im.Janusza Kusocińskiego Czechowice-Dziedzice PL
57 240005506 Sepa Levente Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
58 210028286 Serbáková Michaela OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
59 210028291 Serbáková Jana OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
60 210028287 Sičák Mário OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
61 240005232 Szász Fruzsina Radnóti Miklós Általános Iskola Vác HU
62 240004444 Szigeti Eszter Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós HU
63 210028376 Šalata Branislav Gymnázium Medzilaborce SK
64 220020754 Šaldová Eva Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
65 210028289 Šmajdová Tamara OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
66 210028684 Špirková Gabriela Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
67 260011654 Tomažič Nina Šolski center Postojna, Gimnazija Ilirska Bistrica Postojna SI
68 220020742 Veselý Richard Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
69 210028290 Vrblovský Patrik OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
70 700024669 Чижиков Алексей ГОУ СОШ 556 Курортной район Санкт Петербурга, Сестрорецк RU

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk