Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

Táto tabuľka zobrazuje žiakov, ktorí dosiahli 100%-nú úspešnosť pri riešení súťažného kola A, zoradených v abecednom poradí


Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 15/16

01 - Starší študenti
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Štát Počet bodov
1 210024638 Adamčák Andrej Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
2 230024492 Adler Jakub IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
3 260012447 Aleksić Peter Manduša Srednja elektro-računalniška šola Maribor Maribor SI
4 210028880 Bajkaiová Terézia Evanjelické gymnázium Tisovec SK
5 210024492 Balážová Martina Obchodná Akadémia Bratislava SK
6 220017877 Bártíková Dagmar Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 Milevsko CZ
7 210028438 Bavolár Adam Rodičovské združenie pri SPŠ Trnava Trnava SK
8 210028772 Bečár Henrich Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
9 210025890 Bednáriková Veronika Obchodná akadémia Levice SK
10 230024487 Bobrzyńska Agata IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
11 220012950 Bodláková Karolina Občanské sdružení při Gymnáziu České Budějovice CZ
12 210027803 Bögöš Denis Stredná odborná škola obchodu a služieb Michalovce SK
13 210028585 Borbélyová Dian Obchodná Akadémia Veľký Meder SK
14 210025051 Csáky Mátyás Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
15 220017497 Čefelínová Veronika Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Pardubice CZ
16 210028917 Čertík Stanislav Stredná odborná škola informačných technológií Banská Bystrica SK
17 210028474 Číková Paulína Obchodná akadémia Levice SK
18 210028407 Dančejová Katarína Gymnázium Pavla Horova Michalovce SK
19 210027646 Dekrét Tobiáš Evanjelické gymnázium Tisovec SK
20 210027477 Dlhopolček Ladislav Gymnázium Turzovka SK
21 220020441 Dolejší Lenka Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
22 230024485 Domińczyk Monika IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
23 220019027 Dopita Jan Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
24 220007834 Drábek Luboš Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk Šumperk CZ
25 220017359 Dvořák Petr Integrovaná střední škola technická a ekonomická, příspěvková organizace Sokolov CZ
26 210028607 Felegi Dávid Stredná priemyselná škola technická Bardejov SK
27 220015871 Formanová Anna Gymnázium, SOŠ a VOŠ,Nový Bydžov Nový Bydžov CZ
28 210026076 Gaľová Lívia OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
29 210027158 Gálya Peter Klub ŽAS Veľké Kapušany SK
30 220017697 Glogarová Nikola Střední škola společného stravování,Ostrava-Hrabůvka,příspěvková organizace Ostrava - Hrabůvka CZ
31 210028446 Grajciar Ondrej Rodičovské združenie pri SPŠ Trnava Trnava SK
32 230024482 Grzegorczyk Artur IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
33 230025023 Grzejdak Karolina Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL
34 220019906 Hobza Jáchym Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
35 210024519 Hrubjáková Veronika Gymnázium Pavla Horova Michalovce SK
36 220010545 JANOŠ Jiří Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice Holice CZ
37 210028771 Juris Lukáš Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
38 210028309 Kandúr Jozef OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
39 210024510 Kašuba Marián Gymnázium Turzovka SK
40 220020638 Kmínek Jan Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
41 210026212 Kocan Stanislav Gymnázium Medzilaborce SK
42 220017704 Kolomiiets Ievgeniia Nadační fond Střední školy obchodní České Budějovice CZ
43 210027167 Koňušík Tibor Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
44 210026367 Kordíková Laura Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
45 210024511 Korený Dominik Gymnázium Turzovka SK
46 220018272 Kostin Vasil Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
47 210027220 Kozeleková Kristína Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica SK
48 220020409 Kozlová Aneta Nadační fond Střední školy obchodní České Budějovice CZ
49 210017932 Krutel Jozef Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
50 210028320 Kubalová Kristína Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca SK
51 230024515 Kurowska Patrycja IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
52 210022743 Lamošová-Beňovská Zuzana Gymnázium Jána Chalupku Brezno SK
53 220010892 Laštůvková Natálie Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
54 210026124 Letko Andrej Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
55 210028993 Marošníková Michaela Gymnázium Trebišov SK
56 210027480 Máté Patrik Gymnázium Tornaľa SK
57 260011808 Merše Andreja ZAVOD SV. STANISLAVA, ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA Ljubljana SI
58 210027540 Michlová Michaela Obchodná akadémia Levice SK
59 210028769 Mikúšková Dominika Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
60 210025835 Mitková Natália Gymnázium Turzovka SK
61 210028999 Naďová Alexandra Gymnázium Trebišov SK
62 210028319 Nemcová Alžbeta Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca SK
63 230025101 Nieroda Urszula IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
64 220020440 Novák Michal Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
65 220019025 Oplt Filip Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
66 230024486 Ozga Patrycja IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
67 220019083 Palková Michaela Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
68 210028416 Pavlák Dušan Stredná odborná škola Tisovec SK
69 230024503 Piętka Ola IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
70 210028992 Piptová Ester Gymnázium Trebišov SK
71 230024497 Piwowarski Mateusz IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
72 220019695 Přibylová Veronika Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
73 230025100 Rykowski Aleksander IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
74 220020439 Skalák David Táborské Soukromé Gymnázium Tábor CZ
75 220019909 Smola Petr Rada rodičů Gymnázia Praha 4, Budějovická 680, z.s. Praha 4 CZ
76 210026213 Sopko Pavol Gymnázium Medzilaborce SK
77 210025836 Srničková Natália Gymnázium Turzovka SK
78 230024488 Stec Cynthia IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
79 210028484 Stopková Klára Gymnázium Turzovka SK
80 230022352 Świder Klaudia Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie Łuków PL
81 230024498 Święs Filip IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
82 210028475 Szabo Adam Obchodná akadémia Levice SK
83 210024776 Šangala Matúš Spojená škola, Hattalova 471, 027 43 Nižná Nižná SK
84 220014022 Ševčíková Klára Gymnázium Uherské Hradiště Uherské Hradiště CZ
85 210028295 Šmajda Erik OBCHODNÁ AKADÉMIA HUMENNÉ SK
86 210028242 Tekauer Nóra Obchodná Akadémia Bratislava SK
87 260011328 Terziev Neža ZAVOD SV. STANISLAVA, ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA Ljubljana SI
88 210028445 Tomek Ján Rodičovské združenie pri SPŠ Trnava Trnava SK
89 210028444 Tóth Patrik Rodičovské združenie pri SPŠ Trnava Trnava SK
90 210028447 Vagala Dominik Rodičovské združenie pri SPŠ Trnava Trnava SK
91 210028539 Varechová Beáta Gymnázium Turzovka SK
92 210025053 Villantová Enikő Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
93 210027221 Višňovský Vladislav Gymnázium Medzilaborce SK
94 220020642 Vysloužilová Jana Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ
95 230025099 Warmuz Mateusz IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
96 230024491 Wawrzyniak Wiktor IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
97 210028670 Wollent Máté Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho Šahy SK
98 210028373 Zelinka Tomáš Gymnázium Medzilaborce SK
99 230025359 Ziajor Magdalena Zespół Szkół Ekonomicznych Opole PL
100 210028089 Zimanová Dominika Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica SK
101 230024500 Żurek Maciej IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach Katowice PL
102 700024522 Анохин Дмитрий ЦРТДиЮ "Полярис", Мурманская область Мончегорск RU

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk