Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Wyniki publiczne

Krajowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 14/15

Międzynarodowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 14/15

Tabela zawiera tymczasowe wyniki i czas osiągnięty przez uczestników we własnej szkole.Ogólne wyniki międzynarodowych mistrzostw i nazwiska zwycięzców nagród pieniężnych zobaczyć można w części Wyniki krajowych i międzynarodowych mistrzostw.


Międzynarodowe wyniki zawodów B z pomiarem czasu 14/15

04 - Młodsi uczniowie
# Kod ID uczestnika Nazwisko Imię Szkoła Miasto Kraj Iłośc punktów
251 230024020 Siennicka Zofia INSPIRACJA Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warszawa PL 16
252 260012131 PREGELJ JAN OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI ŠEMPETER PRI GORICI SI 16
253 260012132 PREGELJ ŽAN OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI ŠEMPETER PRI GORICI SI 16
254 260010525 Redžič Edi OŠ Dravlje Ljubljana SI 16
255 210028025 Babiak Radim Súkromná základná škola Lučenec SK 16
256 700023677 Савельева Мария Школа №1252г. им. Сервантеса г. Москва, RU 15
257 260012211 VAVDI Maja OŠ HUDINJA Celje SI 15
258 260010022 Pristov Tjaša Osnovna šola Vrhovci Ljubljana SI 15
259 220018442 Flekač Michal Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57 Praha 4 - Chodov CZ 15
260 230022569 Rokita Kamil Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL 15
261 230023244 GRZECHOWIAK NATASZA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL 15
262 230023240 OGRABEK POLA Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL 15
263 230022032 Bukowska Zofia Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL 15
264 260009017 Verlič Klara OŠ Dravlje Ljubljana SI 15
265 220018851 Odnohová Ivona Základní škola Kosmonosy CZ 15
266 220019153 Klon Šimon Základní škola, Mariánské nám.41, Uherský Brod, okres Uh.Hradiště Uherský Brod CZ 15
267 250003329 Leko Matko OSNOVNA ŠKOLA MLADOST OSIJEK HR 15
268 230021060 Mandes Natalia Szkoła Podstawowa Nr 343 Warszawa PL 15
269 260011719 RAZGORŠEK Nika OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA LJUBEČNA SI 15
269 210028001 Berky Matej Základná škola Eduarda Schreibera Lednické Rovne SK 15
269 260012203 KOLAR Luka OŠ HUDINJA Celje SI 15
269 260011588 ČERENJAK Luka OŠ HUDINJA Celje SI 15
269 240005552 Vona Réka Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola Hatvan HU 15
269 250003339 Katavić Mara OSNOVNA ŠKOLA PANTOVČAK ZAGREB HR 15
275 220020001 Stehlíková Zuzana České reálné gymnázium s.r.o. České Budějovice CZ 15
276 250002769 GERECI FLORIANA OSNOVNA ŠKOLA MARIJA BISTRICA MARIJA BISTRICA HR 15
277 230023051 Jaworski Piotr Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek Tomaszów Mazowiecki PL 15
278 700024171 Назаров Матвей КОГОАУ "Кировский физико-математический лицей" Киров RU 15
279 260011504 ČULO TINA OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI ŠEMPETER PRI GORICI SI 15
280 260012134 TURK RENE OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI ŠEMPETER PRI GORICI SI 15
281 210027751 Šimková Kristína Základná Škola S Materskou Školou Slatina Nad Bebravou SK 15
282 220016432 Fialka David Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o. Osnice CZ 14
283 230023292 JEZIERSKI MACIEJ Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL 14
284 230024231 Bartnik Paulina Szkoła Podstawowa im.S.Dąmbskiego Mrowla PL 14
285 260011791 Gabrovec Voršnik Taja Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje SI 14
286 230022039 Wolicki Mateusz Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL 14
287 230022028 Dziewiatowski Nikodem Kolegium Edukacyjne PSO Poznań PL 14
288 230024233 Kurdziel Natalia Szkoła Podstawowa im.S.Dąmbskiego Mrowla PL 14
289 260011675 Kuzma Boško Osnovna Šola Beltinci Beltinci SI 14
290 260010203 POREDOŠ ŠTUMPF Jan Teo Oš Livade - Izola Izola SI 14
291 220018853 Veselý Martin Základní škola Kosmonosy CZ 14
292 230024776 Koprek Maja Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Tomek Tomaszów Mazowiecki PL 14
293 250003569 Habjanec Petra OSNOVNA ŠKOLA DONJA STUBICA DONJA STUBICA HR 14
294 220018845 Čapek Ondřej Základní škola Kosmonosy CZ 14
295 220012702 Boháčková Aneta Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy Moravská Třebová CZ 14
296 210025242 Ďuriš Peter Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava-Nové Mesto SK 14
297 230021939 Sokołowska Helena Szkoła Podstawowa w Ładach Dawidy Bankowe PL 14
298 260007569 Maučec Tina Osnovna Šola Beltinci Beltinci SI 14
299 220018444 Biskup Karel Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57 Praha 4 - Chodov CZ 14
300 210028154 Cimbaľáková Ema Základná škola Bardejov SK 14
Strona  / 13

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SŁOWACJA
Tel./Fax: 00421 /905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Rachunek bieżąci: 82 1020 2964 0000 6202 0063 0053 -  PKO Bank Polski Krosno

webdesign & software © bart.sk