Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 10/11

Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 10/11

Táto tabuľka zobrazuje predbežné výsledky a čas, ktoré dosiahli súťažiaci pri súťažení na vlastnej škole. Objektívne medzinárodné výsledky medzinárodných majstrovstiev a mená výhercov finančných výhier sú uvedené vo Výsledky národných a medzinárodných majstrovstiev.


Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 10/11

02 - Mladší študenti
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Počet bodov
1 210020820 Kamenský Juraj Základná škola Banská Bystrica 25
2 210010914 Oremová Kristína Základná škola s materskou školou Hriňová 25
3 210008553 Fifiková Nikola Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná 25
4 210003561 Farkašová Lenka Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná 25
5 210018528 Paľko Martin Gymnázium Košice 25
6 210018527 Macko Vladimír Gymnázium Košice 25
7 210018533 Radvánsky Hugo Gymnázium Košice 25
8 210018532 Turok Oliver Gymnázium Košice 25
9 210009705 Šišovský Filip Základná Škola Nitra 25
10 210014251 Knapp Andrej Juniorklub, centrum voľného času Martin 25
11 210006052 Gubáň Jakub Základná Škola Nitra 25
12 210006077 Hamar Juraj Základná Škola Nitra 25
13 210020825 Podolská Klaudia Základná škola Banská Bystrica 25
14 210006076 Jánsky Jakub Základná Škola Nitra 25
15 210006074 Stollár Filip Základná Škola Nitra 25
16 210014816 Kaščáková Lucia Gymnázium Spišská Nová Ves 25
17 210018531 Mikluš Martin Gymnázium Košice 25
18 210018535 Zdechovan Rastislav Gymnázium Košice 25
19 210003559 Šmijáková Eva Gymnázium, SNP 607, Dobšiná Dobšiná 25
20 210006075 Látečková Barbora Základná Škola Nitra 25
21 210003334 VANČO TOMÁŠ Gymnázium Hlohovec 25
22 210019058 Micháliková Martina Základná škola s materskou školou Hriňová 25
23 210019060 Miklian Matej Základná škola s materskou školou Hriňová 25
24 210021236 Králik Daniel Základná škola A. Dubčeka Martin 25
25 210010154 Márkus Nikolas Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín 25
26 210006040 Macák Jaroslav Základná Škola Nitra 25
27 210009492 Sujová Lenka Základná škola s materskou školou Hriňová 25
28 210017606 Vavrica Filip Gymnázium Turzovka 25
28 210017607 Kubala Jakub Gymnázium Turzovka 25
30 210015180 Benková Zuzana Gymnázium Poprad 25
31 210008057 Krajňáková Katarína Gymnázium Spišská Nová Ves 25
32 210019569 Opálková Nikola Obchodná Akadémia Trnava 25
33 210019303 Džama Juraj Gymnázium Svätej Moniky Prešov 25
34 210019290 Kurimská Mária Gymnázium Svätej Moniky Prešov 25
35 210019297 Sedlák Matúš Gymnázium Svätej Moniky Prešov 25
36 210019429 Vaško Ján Arcibiskupské gymnázium biskupa P. Jantauscha Trnava 25
37 210019302 Kračinovská Janka Gymnázium Svätej Moniky Prešov 25
38 210017603 Malíková Kristína Gymnázium Turzovka 25
39 210018543 Bošeľová Miriam Gymnázium Jána Chalupku Brezno 25
40 210021058 Buganová Natália Gymnázium Poprad 25
41 210004974 BOLDIŠOVÁ ĽUDMILA Základná Škola Andreja Sládkoviča Sliač 25
42 210018894 Šupková Ľubica Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica 25
43 210019195 Kuchár Martin Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Šamorín 25
44 210018790 Srdošová Michaela Športové gymnázium Jozefa Herdu Trnava 25
45 210019192 Bui Thuy Hanh Gymnázium Trebišov 25
46 210003326 CHALÁNY MICHAL Gymnázium Hlohovec 25
47 210017479 Feder Marek Základná škola Pezinok 25
48 210019084 Schenková Erika Súkromná stredná umelecká škola animovanej tvorby Bratislava 25
49 210018465 Beer Richard Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica 25
50 210019650 Rožnovják Martin Obchodná Akadémia Trnava 25
Stránka  / 6

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk