Kurz AJ iba za 100 EUR!
Institute of education
Maxi Test
 
 

O nás

 
 

Verejné výsledky

Národné výsledky súťažnej časti B ročníka 10/11

Medzinárodné výsledky súťažnej časti B ročníka 10/11

Táto tabuľka zobrazuje predbežné výsledky a čas, ktoré dosiahli súťažiaci pri súťažení na vlastnej škole. Objektívne medzinárodné výsledky medzinárodných majstrovstiev a mená výhercov finančných výhier sú uvedené vo Výsledky národných a medzinárodných majstrovstiev.


Medzinárodné výsledky súťažnej časti A ročníka 10/11

01 - Starší študenti
# ID kód žiaka Priezvisko Meno Škola Mesto Štát Počet bodov
1 230015537 Rudzki Marcin Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida Dzierzgoń PL 25
2 230019096 Bartkiewicz Wojciech Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
3 210012019 Kurčinová Ivana Gymnázium Antona Bernoláka Námestovo SK 25
4 220006933 Janouch Filip Gymnázium Vysoké Mýto Vysoké Mýto CZ 25
5 230019542 Bruniewska Anna II Liceum Ogólnokształcące 82-300 Elbląg PL 25
6 230015538 Zawacki Benedykt Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida Dzierzgoń PL 25
7 600003464 HUTANU RAZVAN TEODOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI PASCANI RO 25
8 230019099 Zaleszczyk Damian Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
9 230019134 Węgrzyn Tomasz Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
10 230019541 Bruniewski Tomasz II Liceum Ogólnokształcące 82-300 Elbląg PL 25
11 220006929 Sháněl Jan Gymnázium Vysoké Mýto Vysoké Mýto CZ 25
12 600003317 RATOI ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI PASCANI RO 25
13 210020690 Krchňavý Rastislav Gymnazium Vojtecha Mihalika Sereď SK 25
14 210014320 Fuchs Kolos Klub ŽAS Veľké Kapušany SK 25
15 210014321 Szabová Alexandra Klub ŽAS Veľké Kapušany SK 25
16 210011032 Tóbiás Gergely Klub ŽAS Veľké Kapušany SK 25
17 220002566 RAHM JAN Jatečfond, nadační fond Ústí Nad Labem CZ 25
18 230019089 Wąsak Jan Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
19 210014319 Rajczi Márk Klub ŽAS Veľké Kapušany SK 25
20 230019363 Urbanek Michał Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
21 700008335 Каменская Екатерина МОУ гимназия №1 Липецк RU 25
22 210021062 Lecák Daniel Stredná odborná škola Považská Bystrica SK 25
23 230016966 Dziubek Paula Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Myśliborzu Myślibórz PL 25
24 230019100 Iskra Jarosław Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
25 600003403 Ailincai Victor COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI PASCANI RO 25
26 230019061 Wójcikowska Anna Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
27 210013986 Vitko Martin Stredná odborná škola Považská Bystrica SK 25
28 210014644 Smrž Lukáš Súkromná stredná odborná škola Poprad SK 25
29 220012438 Farník Michal Gymnázium Vysoké Mýto Vysoké Mýto CZ 25
30 230019125 Kępa Karolina Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
31 210015240 Fronc Dominik Súkromná stredná odborná škola Poprad SK 25
32 230019124 Mazur Anna Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
33 230019088 Kołodyński Bartłomiej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
34 250002027 Šalov Mirela SREDNJA ŠKOLA AMBROZA HARAČIĆA MALI LOŠINJ MALI LOŠINJ HR 25
35 230012065 Nizio Łukasz Liceum Ogólnokształcące Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne PL 25
36 210014647 Mýtnik Patrik Súkromná stredná odborná škola Poprad SK 25
37 220011327 Hromada Tomáš Masarykovo gymnázium, SZŠ, VOŠZ Vsetín CZ 25
38 210011033 Szabó Tomáš Klub ŽAS Veľké Kapušany SK 25
39 220005642 Felcman Tomáš Gymnázium, Žamberk, Nádražní 48 Žamberk CZ 25
40 250000684 Čalogović Katarina PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA RIJEKA HR 25
41 210013985 Šebestová Miroslava Stredná odborná škola Považská Bystrica SK 25
42 260007683 Lemež Boštjan II. gimnazija Maribor Maribor SI 25
43 230017829 Szostek Bartłomiej III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL 25
44 230017828 Olbrich Marek III Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr3 im Jana Pawła II Ruda Śląska PL 25
45 230019068 Maksymiec Piotr Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
46 230019362 Świtacz Cezary Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
47 260004671 Šrot Hana I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE SI 25
48 230019360 Ponieważ Krzysztof Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
49 230019361 Poleszak Bartłomiej Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
50 230019056 Kozłowska Dorota Ix Liceum Ogólnokształcące Lublin PL 25
Stránka  / 35

EURO-BRANCH s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina Tel./Fax: 0905412510
E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bankové spojenie: SK3602000000001360373956 IČO: 36 444 685

webdesign & software © bart.sk